Penzion Český Krumlov U Pivovaru

Pension U Pivovaru hosté naleznou v historickém centru Českého Krumlova, na klidném místě v blízkosti hlavní zámecké brány.

Ubytování:
Pension U Pivovaru ve městě Český krumlov nabízí tři stylově zařízené prostorné apartmány, které poskytují ideální možnost pro strávení romantického pobytu v historické perle Jižních Čech. Z podkrovního apartmánu je přímý výhled na zámeckou věž českokrumlovského zámku, který je svou rozlohou řazen na druhé místo v České republice, hned po Pražském hradě. Pokoje jsou pravidelně poklízeny pokojskou službou. Ve vybavení pokoje pensionu U Pivovaru v Českém Krumlově hosté naleznou TV a SAT a sprchu s toaletou.

Gastronomie:
V okolí pensionu U Pivovaru se nachází několik útlných restaurací, hospůdek a barů, které hostům nabídnou tradičný českou kuchyni, ale i mezinárodní pochoutky a příjemné posezení. Každý host najde určitě své.

Služby:
Automobilem hosté mohou zajet přímo až k pensionu U Pivovaru v Českém Krumlově, parkovat lze na hlídaném parkovišti v areálu krumlovského pivovaru. K dispozici je bezplatné internetové připojení wifi.

Okolí:
Druhý největší hradní a zámecký komplex v České republice patří k nejvýznamnějším památkám ve střední Evropě. Zámecká věž s celým areálem tvoří jednu z dominant města. Původně gotický hrad ze 13. stol. byl rozšířen ve 14. stol. a v 16. stol. renesančně přestavěn. V 17. a 18. stol. byly provedeny barokní a rokokové úpravy. Kromě zámeckých interiérů, k jejichž zhlédnutí máte na výběr ze dvou prohlídkových tras, se Vám nabízí široké spektrum historických lahůdek v podobě zámecké věže, která je symbolem bohaté historie a výtvarné krásy Českého Krumlova, zámecké barokní zahrady ze 17. století nebo barokního divadla, které na zámku v Českém Krumlově reprezentuje vyspělou barokní scénu. Jedná se o jedno z nejzachovalejších barokních divadel na světě.

Tip na výlet:
Grafitový důl - Před tím, než se vydáte na samotnou prohlídku dolu, budete vybaveni speciálním oblečením, jehož součástí je i důlní lampa. Následně Vás do podzemí zaveze důlní vlak, kterým dříve jezdili horníci na šichtu. Po příjezdu na 1. stanoviště vystoupíte a dále budete pokračovat pěšky. Během prohlídky si na vlastní kůži vyzkoušíte, v jakých podmínkách horníci pracovali a jaké stroje při práci využívali. Od průvodce se dozvíte, jakým způsobem těžba probíhala, jak se grafit zpracovával a co se z něho vyrábělo. Celá exkurze probíhá pod vedením průvodce!

Penzion Český Krumlov U Pivovaru - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov U Pivovaru -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov U Pivovaru - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Český Krumlov U Pivovaru - přijímá kreditní karty VISAPenzion Český Krumlov U Pivovaru - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Český Krumlov U Pivovaru - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Český Krumlov U Pivovaru - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Český Krumlov U Pivovaru - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov U Pivovaru - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Penzion U Pivovaru, Nové město 181
Český Krumlov 38101 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Pension-Cesky-Krumlov-U-Pivovaru@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion U Pivovaru ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: